SURLI ELEVAGE (100g)

Kód výrobku: 61340
Pridať k obľúbeným položkámOdstrániť z obľúbených položiek
Skladom 1 ks
Dostupnosť v obchodoch
20,96 € s DPH
ks
Jakub Chvostek

Poradíme vám
 (v pracovné dni)
 od 08:00 do 16:30
Jakub Chvostek

SURLI ELEVAGE (100g)

Popis produktu

Prípravok na zvýraznenie vína.


Vlastnosti: Produkt na báze polysacharidov, ktorý pochádza z bunkových stien kvasiniek, so zvýšeným obsahom voľných mannoproteinov. 


Použitie: Rýchle zvýraznenie bielych, červených a ružových vín. Zvýšenie aromatickej komplexnosti a stálosti, zlepšenie štruktúry a dlhodobej rovnováhy, redukcia prirodzenej trpkosti červených a bielych vín zrejúcich v dreve, ochrana a zníženie redukovania vôňe, pre výrobu ovocných a jemných vín. Zlepšenie stability proteínu a vínanu, zlepšenie stability farby v červených a ružových vínach, predĺženie trvanlivosti vína z dôvodu zvýšenej aromatickej sviežosti a zníženie náchylnosti k oxidácii.


Dávkovanie: 5-20 g / hl pre biele a ružové vína, 10-30 g / hl pre červené vína, max. Dávkovanie povolenej EÚ je 40 g / hl. Rehydratujte vo vode či víne v pomere 1:10 a rovnomerne pridajte do celého množstva, ktoré má byť ošetrené. 


Upozornenie: v dôsledku pridania surly élevage sa môže znížiť množstvo voľného oxidu siričitého vo víne.


Skladovanie: Skladujte na suchom a dobre vetranom mieste. Otvorené balenia pevne znovu uzavrite, skladujte v chladiacom boxe. Rýchlo spotrebujte. Balenie: 100 g ± 5%.

Parametry

Hĺbka1,0 cm
Šírka15,0 cm
Výška18,0 cm